astroloji bize nasıl yardımcı olabilir

'Astronomi ve Astroloji Bilimleri' forumunda Meddah tarafından 29 Aralık 2017 tarihinde açılan konu

 1. Moderatör Alımı yapmaktayız İletişim Özel Mesaj @Ephixa
  Duyuruyu Kapat
 1. Meddah

  Meddah Onaylanmış ÜyeMeddah Owner
  Site Yetkilisi Owner Süper Moderatör

  Katılım:
  10 Eylül 2017
  Mesaj:
  5
  Alınan Beğeniler:
  0
  astroloji deyince gazetelerden fal okumakla sınırlı ise ilginiz ya burada kalın yada bir daha uğramayın. Çüni yazacalarım size hitap etmiyor.

  Zira burçlar doğduğunuz günle alakalı olsada okuduğunuz fallar ki sadece öngörüdür size uymaz. Doğduğunuz güne bakarak bulduğunuz güneş burcunuzdur. Ve bu sadece sizin karakter özelliklerinizi gösterir. Asıl öngörüler yükseleninize göre yapılır çünki 12 evin başlangıcı yükseleninizdir .Ve sizin başkalarınıza nasıl davrandığınızı öngörür. Kalan evler sıra ile gider.

  BU evlerde ki gezegen haraletlerine göre size bir takım öngörüler sunulur.Ve bunlara göre tavsiler yapılır. Dikkat edilmesi gereken yükselendir. dahası var mı tabi var. İlişkilerde ve duygusal manada sizi ay burcu anlatır. Nasıl biri ile mutlu olabilirim sorusunu 7 .ev yükseleninizin karşısındaki burçla ilgilidir ve alçalan diye ifade edilir.2 . evde kariyer para vsvs gider.

  Astroloji bu nedenle fal sayfalarında oyalanılacak bir durum değildir hiç bir zaman.

  Size olabilecekler hakkında bilgiler içerir ve hayat amacınızı bulmanıza yardım ederki bunlara ay düğümleri diyoruz. Kuzey ay düğümü anlayıp uyguladığınızda sizi başarı mutluluğu vadeder. Güney ay düğümü aşmanız gereen duygusal taraflarınızı. internet sitelerinde ay düğümler diye arattığınızda doğum yılınıza göre ay düğümlerinizi göre bilirsiniz.

  ve şimdi kuzey ay düğümü kva aslan aksında. bu size bir takım kolaylıklar ve sorluklar sunar. Kova hep zikinle düşünür ileri gitmek yada arkada kalmakla pek ilgilenmez hümanist ve kendi köşesinde doğru yanlışıyla mutlu olmak ister.

  Aslan öyle değildir biraz daha ilgi ister kalp ile çalışır ve kalp ile düşünür mutluluğa önde olmayı ilgiyi ister.

  Bir süre herkes asln etkisinde kalacak sizde bende çevrenizdekilerde.

  Satürn ise oğlakta uzun sürecek yolculuğuna başladı. Kendi burcunda oldukça güçlü konumda. Sorumluluklar alanında bizi geliştiecek öğretecek korkmayın bu durumdan. Eksiğinizi tamamlayacak fazlanızı üzerinizden atacak olaylar ve durumlarla karşılaşacağız. Bu iyi birşey daha mutlu olmak için akışta kalıp sadece doğru olanı anlayıp ona göre davranmak sorumluluklara dikkat etme gerek. Suçlamadan herkesin kendi sınavını yaşadığını unutmadan haraket etmeliyiz. Kendinize odaklanın hata yaptıysanız söylenmeden dibe vurmadan öğrendiğiniz ve öğrettiği için Allaha şükrederek doğru olana yönelin sürecin sonunda çabalarınız şüphesiz mükafatlanrılacaktır. Tecrübeyle sabit.
  Hakaniyetten ayrılmadan selametle kalın
   
Yükleniyor...